Daniela Bérešová

Zastávám názor, že lidské tělo je dokonalý stroj s „logickým řádem“ ,a vše ,co se v životě děje má svůj smysl a význam, s „růstem osobnosti„…

Absolvovala jsem TU v Košicích a několik let studií přírodní medicíny (nejen v Čechách ale i v Indii ), psychoterapie a vzdělávání dospělých.

V současné době se věnuji výhradně psychoterapii a přírodní medicíně, lektorování a poradenství v oblasti work–live balance.

Ke své práci využívám veškerých zkušenosti z dlouholeté praxe ve školení zaměstnanců , práci s lidmi v různých pracovních oblastech, vědomostí které jsem získala a získávám studiem různých vzdělávacích kurzů , literatury a poznáváním nových lidí v mém životě.

Co nabízím:

Hlubinná abreaktivní psychoterapie - je metoda, založená na řešení psychických , fyzických a psychosomatických potíží , traumat a osobního růstu. Výcvik jsem absolvovala pod vedením p. Andreje Dragomireckého.

Průvodce po cestě životem- je to metoda, která je vedená formou rozhovoru, s využitím poznatků psychologie, psychoterapie , koučování, léčitelství, duchovna a materiálna. Cílem této metody je nalezení sebe sama a naši přirozené životní cesty.

Školení - Dlouholeté působení v oblasti prodeje, vedení lidí a vzdělávání dospělých mne vede k předávání zkušenosti v :

Psychoterapeutické masáže – napomáhají vyrovnávat nerovnováhu mezi životem a práci – tělem a duší. Výslednicí je spokojenost a zdraví.

Medová detoxikační masáž „sladkost která pomáhá“, je stará lidová metoda, která

Lymfatická masáž – lymfologie

Indická masáž hlavy

Tato masáž pomáhá při:

Ceny za terapie :

Daniela Bérešová

Náš team

Přihláška online
 

cforms contact form by delicious:days